Tv66.com.tr - 20 Şubat 2018, Salı

Kurye

24 Nisan 2017
1.012 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İstanbul içerisinde en hızlı ve en güvenilir kurye hizmetini sunan firmamız aracılığı ile 24 saat firmamızla irtibata geçebilir, motorlu kuryelerimizle gönderilerinizin birkaç saat içerisinde dilediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetimizde firmamızın önceliği memnuniyetinizin sağlanması olduğundan en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Firmamızın irtibat telefonlarından adresinizden gönderinizin alınıp İstanbul içerisindeki bir adrese götürülmesini talep edebileceğiniz gibi resmi internet sayfamızdan ödeme dahil tüm işlemlerinizi birkaç dakika içinde bitirdikten kısa bir süre sonra paketiniz sizden teslim alınarak İstanbul içindeki istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Ödeyeceğiniz Ücreti Önceden Hesaplayın

Firmamızın resmi internet sitesindeki İstanbul haritası üzerinden bulunduğunuz yeri ve gönderinizin gitmesini istediğiniz yeri işaretleyerek gönderinizin ortalama ne kadar ücretle teslim edileceği ile ilgili ön bir bilgi alabilir, sonrasında ekstra bir ücret ödeme durumunda kalmazsınız.

Aynı gün içerisinde hatta birkaç saat içerisinde acil gönderimleriniz için sizlere 24 saat kesintisiz hizmet veren firmamızdaki motorlu kurye sistemi ile gönderileriniz güvenle ve en hızlı şekilde ilgili yere ulaştırılmaktadır. Ödeme ve hizmet bilgilerimiz için resmi sitemiz olan www.kuryem.com adresini ziyaret ediniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz