Tv66.com.tr - 20 Şubat 2018, Salı

ETicaret Sitesi

1 Haziran 2017
318 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Satışlarınızı artırmak için eticaret sitesi yapmak istediğinizde Ticimax, yazılım ve diğer konularda yardımcı olacaktır. Kurumsal platformların sanal ortamdaki alt yapısını hazırlayan sistem, firmaların online satışı için de paketlerle satış imkânı sağlayacaktır.  Kısa ve uzun vadede daha iyi sonuçlara ulaşabilmek adına firmamızdaki paket seçeneklerinden yararlanmanız önerilir.

Ürünleri İhraç Edin

Satışını yaptığınız ürünlerin eticaret sitesi üzerinden yurt dışına gönderilmesi için paket satın alabilir, buradan satışlarınızı büyük bir alana yayabilirsiniz. Yurt dışı için satış sisteminin kurulması için güçlü alt yapıya sahip firmamızdan yardım alabilirsiniz. Zemin yaratılması akabinde bu işlem gerçekleşecektir. Sonraki aşamada gelirinizi katlamanız da mümkündür.

Ücretsiz Deneme Sürümü

Ticimax, http://www.ticimax.com/ sitesi üzerinden farklı paketlerle hizmet vermektedir. Bu paketler içinden hangisini seçeceğiniz bilmiyorsanız, önce deneme sürümünden yararlanabilir, sonraki aşamada yetkili kişilerden yardım alabilirsiniz. Deneme sürümü, size paketle ilgili daha iyi sonuç alabilmek adına fikir verecektir. Kurumsal platformumuz üzerinden sonraki aşamada teklif alabilir, telefonla teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.  Satışını yapacağınız ürünle ilgili uzun vadede kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz