Tv66.com.tr - 20 Şubat 2018, Salı

Erkek Gömlek

18 Mayıs 2017
626 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Erkeklerde çekiciliğin adresi olan gömlek modelleri sitemizde yer almaktadır. Çeşitli renklerde ve bedenlerde tasarlanan gömlekler senenin modasını yansıtmaktadır. Erkek gömlek modelleri sitemizde yer alıp son modaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Şık gömlek modelleri klasik ve spor kesim olarak tasarlanabilmektedir. Klasik gömlekler modern yapıda olup dikey çizgiler de kullanılabilmektedir.

 

Estetik Erkek Gömlekleri

 

Dar kesim popüler seçenekler arasındadır. 7’den 70’e herkesin zevkine ve isteğine göre ceket seçenekleri bulunmaktadır. Erkek gömleklerinde puantiyeli, çizgili, kareli desenler mevcuttur. Regular kesim gömlekler de yaka detaylarında sıra dışı çizgiler kullanılabilmektedir. DS Damat, TWN gömlek modelleri slim fit detaylarla oluşmaktadır.

 

Kaliteli Gömlekler

 

Gömlekler ofis yaşamı ve günlük hayatta kullanılmak için de son derece uygundur. Gömlek üzerinde aynı tonlarda puantiyeli detaylar bulunmaktadır. Erkek gömlekleri zevkinize uygun olarak kaliteli kumaşlardan tasarlanmıştır. Gömlekler de klasik ve seremoni modeller de bu senenin en popülerleri arasında yer almaktadır. Gömlek fiyatları ise sanılanın aksine son derece uygundur. www.dsdamat.com sitesinden erkek gömleklerinin tamamına erişebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz