Tv66.com.tr - 20 Şubat 2018, Salı

Alarm Sistemleri

18 Mayıs 2017
701 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tehlikelerden korunmak, olası problemlerde önlem almak amacıyla alarm sistemleri kurmak oldukça avantajlı olmaktadır. Alarm sistemleri meydana gelecek kazalardan korunmayı amaçlamaktadır. Son teknolojiye uygun olarak üretilen alarm sistemleri megapiksel değerleri ile de oldukça kullanışlıdır.

 

Kazaları Önleyen Kameralar

 

Dış ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanılan kamera modelleri ahd, speed done özelliği ile dikkat çekmektedir. Alarm sistemleri geniş alanlarda, iç ve dış mekanlarda da korunmayı sağlamaktadır. İnfrared kameralar yüksek megapiksellerinin yanı sıra box özelliği ile de son derece kullanışlıdır. Yangın ihbar sistemleri için alarm sistemleri de sitemizde yer almaktadır. Bakıcı kontrol etme amaçlı kameralar da sitemizde yer almaktadır.

 

Alarm Sistemlerinin Özellikleri

 

Acil yangın ihbar sistemlerinin yanı sıra, bakıcı kontrol, acil sağlık sistemi, plaka tanıma sistemleri sitemizde bulunmaktadır. Son teknolojiye uygun olarak üretilen alarm sistemleri tehlikelerden korunmayı sağlamaktadır. Yangın için duman dedektörü modelleri sitemizde bulunmakta. Teklif al seçeneği ile bilgilerinizi girip bilgi almanız alarm sistemlerini tanımanız mümkün. Teknolojik alarm sistemlerini www.sentryguvenlik.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz